Madárkórház Alapítvány

Állásajánlat - Állatgondozó és gondnok

2016. május 23. - Madárkórház

A Madárkórház Alapítvány keres munkatársat állatgondozó munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

Sérült, beteg madarak ellátása, valamint az alapítvány bemutatóhelyének, a Hortobágyi Madárpark területgondozása:

  • Madarak takarmányozása, ellátása, kezelésükben való aktív részvétel
  • Madarak mentése, szállítása
  • Kerti munkálatok, fűnyírás
  • Takarítás
  • Karbantartás
  • Játszótéri elemek, röpdék, műhely, szerszámok rendben tartása, karbantartása
  • Gépjárművek szervizeltetése
  • Szükséges eszközök, takarítószerek beszerzése
  • Takarmányok beszerzése
  • Látogatók informálása
  • Idegenvezetés
  • Ügyeleti nyitva tartás
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középiskolai végzettség, műszaki-, mezőgazdasági-, erdészeti-, vagy vadgazdálkodási szakirány
  • "B" kategóriás jogosítvány, minimum 5 éves gépjármű-vezetési gyakorlattal
  • Minimum 3 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Jó kommunikációs- és tárgyaló készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés, csapatmunka, precizitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Alkalmazkodóképesség
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Pozitív gondolkodás, nyitott személyiség
  • Káros szenvedélyektől való mentesség
  • Állatok, természet, emberek szeretete
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Felsőfokú természettudományi végzettség
  • Idegen nyelv (angol) középszintű ismerete
  • Állatkertben, vagy mezőgazdasági cégnél szerzett munkatapasztalat
  • Civil szervezetnél végzett önkéntes munka
  • Saját gépjármű
  • Elhivatottság a természetvédelem iránt
  • Non-profit gondolkodásmód
Amit kínálunk:
  • Kellemes környezet
  • Változatos munkakör
  • Közhasznú célok megvalósításában való részvétel
  • Hosszú távú munkaviszony
Állás, munka területe(i):
  • Természetvédelem

Munkavégzés helye:

Hortobágy, Hajdú-Bihar Megye

Munkaidő:

7:00-18.oo rugalmasan kezelve, beosztás szerint

A fényképes önéletrajzot, és a *motivációs levelet kérjük a info@madarpark.hu e-mailcímre eljuttatni! A tárgy mezőbe kérjük beírni: "állatgondozó"

*A motivációs levélben kérjük, térjen ki arra, miért szeretne alapítványunknál dolgozni, mik az erősségei, a fenti elvárásokon kívül milyen adottságokkal, képesítésekkel rendelkezik, hogy tudná magát hasznossá tenni munkája során!

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása